Як дешево відкрити шенгенську візу

Як дешево відкрити шенгенську візу

Проблема відкриття візи стає все менш актуальною, адже проходить активна лібералізація візового режиму, а в липні нам взагалі обіцяють безвізовий режим для біометричних паспортів. Насправді особисто я проти безвізового режиму, тому що це дозволить багатьом людям звалити на нелегальні роботи і стати рабами, а в перспективі це викличе демографічну кризу в Україні. Але багатьох мандрівників все одно цікавить як відкрити шенгенську візу. Автором даного методу є Роман Сапетний http://sapetnyi.blogspot.com/ за що ми всі маємо сказати йому велике спасибі. Віза про яку йтиметься мова – словацька. Чому саме словацька? По-перше, Словаччина видає дуже багато довгострокових віз і тим більше не вимагає бронювання готелів. Поки всі твої приятелі стоять у черзі на польську візу ти вже гарантовано поїдеш в Словаччину – доведено мною. Мені терміново була потрібна віза і ось я один день збирав документи, на наступний подав їх, а вже за тиждень була готова віза. При цьому ціна послуг візового центру Словаччини менша ніж у польського. По-друге, ця країна неймовірно прекрасна і в ній обов’язково треба побувати, адже більше 40% її території покрито прекрасними горами.

 1. Збираємо документи

Повний список документів які нам потрібно:

 1. Ваучер з гостелу
 2. Довідка з банку
 3. Страховка
 4. Заброньовані квитки на автобус
 5. Заповнена анкета на сайті анкети
 6. Студентський (якщо відсутній то треба платити 35€ візового збору)
 7. Фото (3,5х4,5см, 80% обличчя)

 

 • Ваучер

Це документ який підтверджує, що ви забронювали місце в гостелі чи готелі. Отримати його можна написавши напряму до гостелу на території Словаччини. Електронні адреси гостелів можна знайти на www.booking.com або ж на офіційному сайті. Пишемо, що нам потрібен ваучер на конкретні дати. У відповідь гостел попросить номер паспорту, ім’я і декілька євро за таку послугу. Хочу попередити, що не всі гостели на таке зголошуються і не всі взагалі відповідають на такі листи, адже це і є нашим основним документом на отримання візи.

 • Довідка з банку про наявність коштів

Офіційно у вас має бути 56€ на добу, але зазвичай за цим ніхто не слідкує. Якщо у вас немає багато грошей то можна позичити грошей у друзів, покласти їх на картку, отримати довідку і роздати гроші назад. Важливо те, що довідка дійсна тільки 2 дні, тому це треба робити перед самою подачею документів. Ні в якому разі не беріть довідку про рух коштів, а саме про наявність! Я подавав документи цим способом двічі і сума яку я збирав доходила до 5000 гривень. Одне попередження щодо приватбанку, коли ви кладете гроші на рахунок вони туди потрапляють одразу, але взяти довідку в банку про це можна буде лише через певний час, тому покладіть гроші за декілька днів до отримання довідки.

 • Страховка

Шукаємо найдешевшу страховку на шенгенську візу на перший в’їзд. На кордоні перевіряти її не будуть, але бажано, щоб вона була при собі.

 • Бронь квитків

Бронюємо (безкоштовно, якщо є можливість) чи купуємо квитки на сайті http://e-travels.com.ua або https://busfor.ua/ по напрямку Ужгород-Кошице на дату в’їзду та Кошице-Ужгород на дату виїзду.

 • Заповнюємо анкету

Заповнити анкету можна на сайті https://ezov.mzv.sk/. Приймаючою стороною вибираємо гостел. Заповнена анкета приходить на пошту і тоді її можна роздрукувати.

 • Останні пункти не має сенсу пояснювати

  1. Подаємо документи

  Документи на словацьку візу можна подати у двох містах: Києві та Ужгороді. Можна подавати у консульство безкоштовно, проте вам треба стояти в електронній черзі + черга на місці. Також можна подати документи у візовий центр без будь-яких черг, проте це коштуватиме 11€. Особисто я подавав у візовий центр, тому що не люблю черг і трати часу.

  http://slovakia.kiev.ua/uk/ – тут можна знайти як дібратися до консульств та їхні сайти, щоб стати в чергу на подачу.

  Візовий центр Словацької Республіки в Києві: Україна, 04071 м. Київ, вул. Костянтинівська, 27Б, E-mail: visa.sk@ponyexpress-ua.com, Web: http://pony-visa.com.ua

  Візовий центр Словацької Республіки в Ужгороді: Україна, 88018, м. Ужгород, вул. Льва Толстого, 10Б, E-mail: uzhgorod@pony-visa.com.ua, Web: http://pony-visa.com.ua

  1. Отримуємо візу

  Отримати візу можна як особисто, так і доставкою котра коштує за тарифами компанії Pony Express.

  Через те, що більше 40% Словаччини – це гори я називаю її східною Норвегією. Крім гір і чудової природи у Словаччині можна погуляти в Кошицях, Пряшеві та Бардейові. Центр останнього занесений у світову спадщину ЮНЕСКО. Також Словаччина цікава тим, що на сході країни жили і живуть русини, котрі етнічно є українцями. Найвідоміший із них – це славнозвісний Енді Воргол чи точніше Андрій Воргола музей котрого можна відвідати у містечку Меджилабірці поблизу села з якого походять батьки генія. Його українське походження доводить те, що він до смерті відвідував церкву Греко-Католицької конфесії.

  Якщо виникають якісь питання буду радий допомогти. Не сиди вдома, мандруй!